Ana sayfa

Meizhou JHR Trading Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Meizhou JHR Trading Co, Ltd ev dekorasyon ürünleri için dinamik bir üretici ve dağıtım merkezidir. Biz 20 yıldan fazla modern ev dekorasyon ürünleri, nostaljik ve antika üreme ürünleri doğrultusunda olmuştur.

Tüm ürünlerimiz el yapımı, fiberglas ürünler (ekici, vazo, kaide, sehpa vb.), Fiberclay ürünleri (saksı, bahçe saksısı, saksı vb.), Ahşap ürünler (pub işareti, menü panosu, saklama dolabı) , şarap rafı vb.) ve poli reçine ürünleri (şef, heykelcik, hayvan vb.).

Biz her zaman 150 işçi korumak iki tamamen kendi fabrikaları var. Fabrikamızda 1200 metrekare civarında bir showroom bulunmaktadır. Ticari büyüme ile, 2004 yılında kendi ürünlerimizi ihraç etmek için bir ticaret şirketi Meizhou JHR Trading Co, Ltd kurdu. Müşterilere daha iyi hizmet vermek ve almak için Guangzhou'da bir şube açtık. En son tasarımları ve en yüksek ürün kalitesini sağlamak için, gelecek vaat eden tasarımcılardan ve deneyimli teknisyenlerden oluşan bir ekibe sahibiz.

Firmamız her zaman Kanton Fuarı'na katılır ve yaklaşık 90 metrekarelik bir standa sahiptir. Stand numarası Poly World Trade Center Expo'da bulunan G14, 1 Kat, Salon 2 (2G14). Her fuarda 300'den fazla yeni tasarım başlatıyoruz ve müşterilerimiz arasında iyi bir üne kavuşuyoruz. Standımızı ziyaret etmek sıcak karşılama vardır!

Ürünlerimiz Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Rusya, Brezilya, Avustralya, Orta Doğu, Japonya ve diğer birçok ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir.

Önce kalite ve sürekli yaratıcılık, sonsuz hedefimiz ve taahhüdümüzdür. Daima desteklediğimiz inancı kalite ve değerdir. Dürüstlüğe vurgu yaparak iş yapıyoruz ve tüm dünyadaki alıcılara hizmet etmek ve bir kazan-kazan işbirliği durumu yaratmak için tamamen yürekten müşterilerimizden% 100 memnuniyet hedefliyoruz. İşle ilgili konularda her zaman ortaklığınızı ve irtibatlarınızı gerçekten isteriz.

                                    

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Fabrikamız 1997 yılında kurulmuştur. O zaman, biz esas olarak polyresin şefler, ahşap menü panoları, ahşap dolaplar, ahşap duvar plaketler ve vb gibi antika reprodüksiyonlar üretimi. Birkaç yıl sonra, vazo gibi modern ev dekorasyon ürünleri geliştirmek için genişletmek , saksılar, ekiciler, aynalar, sehpalar vb.

Ticari büyüme ile, 2004 yılında kendi ürünlerimizi ihraç etmek için bir ticaret şirketi Meizhou JHR Trading Co, Ltd bulundu ve bu arada Guangzhou bir şube açtı.

Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Meizhou JHR Trading Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : JHR

No. Çalışanları : 150~180

Yıllık satış : 5,000,000.00-6,000,000.00

Yıl kurulan : 1997

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Sertifikalar Çin Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Sertifikalar Çin Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Sertifikalar Çin Meizhou JHR Trading Co., Ltd. Sertifikalar